Меню

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

img

Наш блог

У веселковому місті, чекаючи на травень

Осінь – майже весна, тільки трохи мудріша…

(З поезії Тетяни Іванчук)

Обожнюю травень у Херсоні! Я чекаю на нього кожного року з нетерпінням дитини, але він так швидко минає, залишаючи після себе лише шлейфи запаморочливих ароматів бузку, жасмину, акації і степової маслини. Так само блискавично минає літо – те, що називається, як у пісні: «маленькая жизнь». Осінь завжди бариться дорогою до південного міста. Вона приходить якось несподівано до розпещених сонцем херсонців і неодмінно приносить з собою веселку: червоний, помаранчу, жовтий, зелень, блакить із синню і пурпур.

Суворовская. Херсон

Барви осіннього міста

Червоний – гарячий колір, у ньому відображаються всі сторони нашого життя. Це колір енергії, яка пульсує містом, коли настає перше вересня, коли осінь тільки-тільки відчувається. Це колір молодого вина, народженого сонцем і рідною землею.

Проспект Ушакова. Херсон

Проспект Ушакова. Херсон

Відтінки червоного

Оранжевий. Осінь щедро обдаровує рідне місто гарячою помаранчею, яка так контрастує з херсонським дощем! Гуляючи його старими вуличками, скверами і парками, мимохіть помічаєш багатство оранжевого – у листві молодого клену, фасадах будинків, черепичних дашках чи навіть рекламних афішах.

Улица 9 Января. Херсон

Пионерский сквер. Херсон

Помаранчевий у місті

Жовтий. Завжди чекаю той особливий осінній день, коли місто зненацька накриває жовта злива. Тоді вона наздоганяє херсонців будь-де – дорогою на роботу чи в байдарці на відпочинку в дніпровських плавнях, коли реальність переплітається з фантазією лимонних, жовтогарячих, охристих, золотих кольорів.

Проспект Ушакова. Херсон

Херсонские плавни осенью

Жовта злива

Зелений – символ природи і молодості, колір, як би це не здавалося дивним, осінньої херсонської трави, відродженню якої після затяжної спеки радієш не менше, чим навесні! Тоді смарагдовим можна вдосталь насолоджуватися до перших приморозків – така собі безкоштовна арт-терапія по-херсонському.

Парк Херсонская крепость

Херсонский городской совет

Осінній зелений

Блакить у осінньому небі і дніпровській воді сміло позмагалася б за першість із знаменитою блакиттю художника Грабаря, якому ще при житті закидали, що такий блакитний існує лише у далекій Індії. У херсонській блакиті – ніжність і вірність, легкий сум крику чайки.

На Днепре. Херсон

Херсонська блакить

Синій – стихія води. Це морська далечінь і небесна глибина, синьо-сивий туман у Херсоні. Коли осінь підходить до свого екватору, по дніпровській набережній розливається ультрамарин, індиго, синій гюйсів майбутніх моряків – формених комірців з білими смугами, наче морських хвиль з білою піною… Херсон – завжди буде містом моряків, а щорічна церемонія Посвячення у курсанти – його візитівкою і гордістю.

Посвящение в курсанты на набережной Днепра. Херсон

Посвячення у курсанти ( фото kma.ks.ua)

Днепр в районе набережной. Херсон

Морські барви

Фіолетовий поєднує у собі протилежне – гарячий червоний і холодний синій. Це таїнство народження нового творіння художника чи нерозгадані таємниці масонських знаків у рідному місті, чаруючі дійства на підмостках театру у новому сезоні, що неодмінно розпочинається восени, це казка вечірнього Херсону…

Театр ім. Миколи Куліша. Херсон

Початок театрального сезону

Государственный архив Херсонской области

Херсонское музыкальное училище

Таємниця пурпурного

Я понад усе обожнюю травень, але його так легко чекати у моєму веселковому місті восени!


Поділись з друзями осінніми барвами! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.