Меню

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

img

Наш блог

Вступ І сказав він: «Це добре»

Коли Бог створював Землю, він довго плекав свій задум. Коли ж округла основа була готова, Творець взяв її в свої могутні руки, присунув ближче Сонце, щоб було світло, але не дуже близько, щоб було не так гаряче, взяв все найпрекрасніше, що зміг вигадати і склав все це на поверхні нової планети в самому центрі.

Архітектура Херсона

Там були дуже глибокі моря, найвищі гори, величезні річки і безкрайні пустелі, дрімучі ліси, озера, вируючі вулкани і небезпечні болота…

І почав Творець розподіляти все це по всьому світові: кому гори і трохи лісів, кому багато пустель і трішки озер, а кому – суцільне море і океан… Ну так, щоб гармонійно було, справедливо, композиційно правильно. Всім все видав і залишився собою задоволений. А потому, майже закінчивши роботу, звернув свій погляд на центр світу і помітив, що там залишився нерозподілений надлишок.

Тоді він посміхнувся, провів рукою і рівномірно розподілив усе те, що залишилося, там, де воно і лежало: два моря, дев’ятнадцять річок, величезні ліси і плавні, сотні озер і жменю островів (тільки кілька найбільших островів вибрав і поклав окремо в море, а інші так і залишив у дельті річки лежати, де вони й були).

Маленьку пустелю насипав з річкового піску, а із залишків глини зліпив великі крутосхили. Це був останній штрих. Подивився на все це і сказав: «Добре».

Пустеля Олешківські Піски

І фінально поцілував своє творіння там, де закінчив роботу.

І після цього пішов створювати тварин, птахів і людей. Так утворилася Херсонщина. Розуміючи всю важливість задуму Творця, люди так і стали малювати карту світу. Весь світ навколо, а по центру, трохи вище середини – Херсонщина.

Земля, поцілована Богом.

Плавні у Херсоні

Звичайно, це легенда. Тому що всі дорослі люди розуміють, що просто так зрушити сон – не можна. Це вигадка. Все інше – правда. Від батьків і дідів нам дісталася унікальна земля. Тут, завдяки емоційним, веселим і засмаглим людям, зародилися дивні колоритні традиції і «південна мова».

Які природні дива відвідати на Херсонщині у туристичному промо-ролику від Центра туризму ХерсON:

Це все дає можливості для розвитку оздоровчого, пізнавального, спортивного, екстремального, гастрономічного, релігійного, ділового, інвестиційного і подієвого туризму.

А ще… це все породжує любов, гордість і повагу до нашої землі. До нашої України!

Дивіться це відео! В ньому відображена вся краса і неймовірність херсонської природи!


На замовлення управління культури Херсонської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.