Меню

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

img

Наш блог

Моя мотивація та чому я йду в народні депутати України

Практично на кожній екскурсії гіди компанії «ХерсON» промовляють нашу з братом просту і зрозумілу формулу, яка працює бездоганно:

«Любити можна лише те, що поважаєш. Поважати те, що цінуєш. Цінувати те, що знаєш».

Коли є знання, повага та любов — з’являється бажання розвивати. Наша команда вже давно реалізує свої бажання в реальних діях.

Сьогодні я хочу масштабувати на рівень країни той досвід, ті інструменти, ті успіхи і ті думки, які зробили туризм в Херсоні і сам Херсон краще. Ми з командою розвиваємо місто та область щодня. У 2010 ми провели перший захід, на якому зібралося 50 осіб. На останній наш фестивальний проект прийшло 45000 гостей. У 2014 ми з братом провели першу екскурсію для 15 осіб. Сьогодні тисячі людей приїжджають на Херсонщину завдяки туристичній компанії «ХерсON».

З дитинства наші батьки вчили нас з братом поважати нашу культуру, історію і землю. Мама навчила бачити та цінувати найкраще на своїй землі та в наших людях. І ось компанія «ХерсON» вже 5 років розповідає всій Україні про красу, історію, можливості Херсонської землі, піднімаючи економіку та престиж рідних міста й області.

Павло Білецький

«Любити можна лише те, що поважаєш. Поважати те, що цінуєш. Цінувати те, що знаєш».

Батько нас вчив відповідальності: «Взявся — роби. І не бійся!». Напевно, саме тому ми змогли побудувати першу в Україні реконструкцію човна епохи вікінгів. Саме тому провели перший в місті фестиваль туризму, вуличної їжі, музики і яскравих емоцій. А потім ще три фестивалі… А потім ще два з назвою «ХерсON ФЕСТ», які «заряджали» позитивом увесь Південь. Настав час донести цю динамічну енергію позитивних зрушень усій нашій країні. Без сильної економіки областей не буде сильної України.

У 2015 році бажання об’єднати гравців туристичної галузі змусило взяти участь у створенні Асоціації «Туризм Херсона». 2017 рік — розуміння політичних процесів у нашій країні спонукало до навчання у школі державного управління. Через бажання жити в чистому під’їзді — вирішив очолити пост голови ОСББ.

Одні говорять нам: «Хлопці, вас би в управління містом — розквітло би все навколо», «Вам би в депутати — стало би краще жити». Ми завжди посміхалися і продовжували робити те, що робили. Інші казали: «Робіть свою справу і буде добре», «Не лізьте в політику, там бруд!», «На всю цю систему управління містом, країною вже немає надії». У нас є надія, енергія та сила. Є розуміння та чіткий план дій. Ми знаємо, що входить в обов’язки народного депутата, мера та президента. Також знаємо, які в нас закони, чому вони не працюють. Це потребує змін саме зараз!

Ми розуміємо «точку А», в якій перебуваємо і «точку Б», куди хочемо привести місто та область. Так, це — вихід із зони комфорту. У черговий раз. Настав час використовувати нові інструменти i діяти! Один знайомий блогер сказав на першому ТиШо фесті «в Херсон треба «вдихнути життя», щоб він розвивався». Я цілком згоден. Для результату потрібні дії, команда і віра в краще. Саме тому я йду в народні депутати Верховної Ради від Суворовського та Дніпровського районів Херсона, щоб активувати зміни, дати новий імпульс і поділитися енергією Півдня з усією країною. Нам потрібна підтримка херсонців — тоді зміни та розвиток стануть неминучі.

Чи можу я розраховувати на Вашу підтримку по Дніпровському та Суворовському районі?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Політика — це «зло» і «брудно»?

«Зло» — бути при владі та говорити про «вічні перспективи» та нічого не робити кілька років. А якщо щось зроблено, то тільки для власної вигоди.

«Брудно» — це коли не можеш вийти з дому та дійти на роботу після дощу з сухими ногами. Коли при величезних природних та географічних можливостях про Херсонщину знають в основному завдяки кавунам, вбивствах активістів та останніх рядках у рейтингах щодо якості життя.

Якщо у дворі брудно — потрібно брати та прибирати, а не чоботи одягати вищі. Якщо навкруги «зло» — треба міняти систему. Потрібно шукати способи та інструменти, а не просто чекати, хотіти, боятись.

Звернення до друзів

Павел Билецкий

Хочу звернутися до тих, хто особисто знає наші проекти, успіхи та прориви. Ви як ніхто знаєте, що прозорість, гідність, відкритість та розвиток — це головні мої принципи. Такі цінності на генному рівні в мене, брата, в моїй родині. Розраховую на вашу підтримку, добрі слова та взаємодію!

Я вважаю, що країна, Херсонщина та наше місто повинні наслідувати подібні принципи. Усі ми потребуємо рішучих дій та нової енергії для зростання i руху вперед.

Виборча система обкатана політтехнологами, засіяна грэчкою та нездійсненими лозунгами. За нас вже все прорахували. Люди голосують за «вождів», котрі приносять подарунки на свята у рік виборів, 1 раз у 5 років ремонтують 10 метрів доріг, «зохоплюють» борди на вулицях та купують ефіри на телебаченні. Є білборд, є телевізор, є Верховна Рада. Це вбиває наш політикум. Я хочу, щоб ви розуміли. Я не на тому рівні знаходжусь, щоб йти старим шляхом. Моє завдання — познайомитись з громадянами, обє’днати людей, донести своє бачення, стратегію та закликати віддати голос за розвиток!

P.S. Я вдячний за багаточисленні питання щодо програми та конкретикі. Це не робиться швидко. Робота ведеться, я обов’язково опублікую.

Підписуйтесь та поширюйте інформацію з моїх сторінок у соціальних мережах, пишіть про мене як воно є та розповідайте друзям:

👉 Мій особистий аккаунт у Facebook

👉 Telegram t.me/pavelbiletskiy 

👉 Чат-бот в Messenger Facebook 

👉 Брати Білецькі — офіційна сторінка у Facebook

👉 Мій Instargam @pavel_biletsky

👉 У Twitter KhersON

👉 Viber та WhatsApp на цьому номері 050 545 80 22

Дякую за добрі слова про мене:

Дякую, Олеже!