Меню

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

Получи скидку от 100 грн >>> Скидка в Messenger

img

Наш блог

Павло Білецький: програма ефективних дій кандидата в народні депутати України

Друзі, як і обіцяв, публікую свою програму. Як народний депутат України я представлятиму Україну, Херсонщину, наше місто, 182 виборчий округ і, передусім, – інтереси громадян. Моя програма реальна, структурована, без популізму, лицемірства і «золотих гір». Ми розуміємо, в якому важкому стані перебуває наша країна. Роботи – багато.

👉Програма на іншій мові

Павел Билецкий, кандидат в народные депутаты

ЯКЩО МИ НЕ ЗНАЙОМІ, ТО Я ПАВЛО БІЛЕЦЬКИЙ! ДУЖЕ ПРИЄМНО!

Мої життєві принципи залишаються незмінними протягом багатьох років. Чесність, порядність, працьовитість, відкритість, простота, досягнення цілей, організація процесів – все це я вже використовую і використовуватиму в майбутньому. Ми з командою чітко визначили кілька сферах і законодавчі ініціативи, які я буду підтримувати.

к оглавлению ↑

Права і обов’язки народного депутата України

Без розуміння обов’язків не можна зрозуміти програму. Я зробив максимально короткий перелік, який передбачений законодавством.

Обов’язки народного депутата Верховної Ради України:

Обов'язки депутата

При виконанні своїх обов’язків, буду керуватися Конституцією України та загальноприйнятим нормам моралі.

к оглавлению ↑

Мій округ

182 округ Херсона один із найбільших за населенням. До цього округу входять такі райони:

 1. Суворовський, більш відомий, як Таврійський і Центр міста.
 2. Частина Дніпровського району, ми часто говоримо ХБК, Воєнка і Консервний.
 3. Приміські населені пункти (Зеленівка та інші)

На сайті ЦВК можна детальніше ознайомитись із відомості про 182 округ.

Згідно з даними ЦВК, це 95 виборчих дільниць і більш 100.000 активних виборців. Я проживаю на ХБК, тому особисто зацікавлений у розвитку округу. Якщо ми не знайомі особисто, за посиланням моя біографія і які цілі я поставив перед собою.

Шукайте свій район на карті міста і зробіть усвідомлений вибір 21 липня.


Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00.

У вас є час повернутися з дачі або моря і проголосувати! Це – важливо!

Читайте також: Моя мотивація та чому я йду в народні депутати України

Дивиться 20-ти хвилинне відео, де я розкриваю усі «секрети»:

к оглавлению ↑

Економіка

Наша економіка відстає від розвинених європейських держав, і це – факт. Я підтримуватиму законодавчі ініціативи для побудови високотехнологічної економіки. IT-сектор показує стрімке зростання в Україні. У Херсоні є всі можливості для створення центру IT-технологій, які можна застосовувати в різних сферах життя пересічного громадянина. Від отримання довідки з держустанови до запису на прийом до лікаря і подачі скарги на роботу комунальних служб.

Я підтримуватиму закони, які будуть:

 1. Встановлювати і фіксувати низький рівень податків для IT-індустрії.
 2. Скасовувати непрацюючі норми Трудового кодексу.
 3. Лобіювати розробку інноваційних продуктів і інструментів.
 4. Захищати права інтелектуальної власності.

Розвиток цифрових технологій дозволить зупинити трудову міграцію молодих херсонців, створить умови для появи страртапів і залучення професійних кадрів.

к оглавлению ↑

Умови для бізнесу

Необхідно упорядкувати оподаткування з підприємців, а саме:

 1. Прибрати «обов’язкові» сплати ЄСВ з підприємств, що працюють «не кожен день» і не регулярно отримують прибуток. Якщо у підприємця немає доходу, то він не зобов’язаний платити податок.
 2. Ввести чітку формулу для надання «податкових канікул» для нових підприємств.
 3. Згідно з пріоритетами держави, ввести податкові пільги для розвитку галузей економіки.
 4. Спростити і прибрати механізми і правила (читай закони) взаємодії бізнесу і держави, які реально не працюють, адже сьогодні малий та середній бізнес легше закривати, ніж працювати «по-білому».
к оглавлению ↑

Корупція

Коррупция в Украине

Це системне і соціальне зло, з яким слід боротися. Всі кандидати на посади: від рядового поліцейського або інспектора, до судді і прокурора повинні пройти перевірку на порядність і чесність. Будь-який громадянин зможе бачити доходи посадових осіб.

Я буду підтримувати закони та поправки, які:

 1. Змінять процес освіти майбутніх юристів. Сьогодні ми часто бачимо таку схему: 5 років майбутній юрист або правоохоронець домовляється з викладачами у ВНЗ, потім виходить на роботу і намагається «відбити» вкладені в навчання гроші.
 2. Впорядкують і змусять працювати антикорупційні структури, які повинні доповнювати і підсилювати один одного.
 3. Повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення чиновників.
 4. Скасовують запобіжний захід у вигляді застави, якщо особа підозрюється у корупційних злочинах.
 5. Запустять дієву реформу судових і правоохоронних органів в Україні.
к оглавлению ↑

Транспорт

Розробка і впровадження дієвого механізму по вирішенню транспортної логістики. Саме для залізничного сполучення я буду відстоювати реалізацію в найкоротші терміни таких ініціатив:

 1. Збільшити склад потягів Інтерсіті IC 767/768 Київ – Херсон з 5 до 10 вагонів.
 2. Підвищити періодичність потяга 255/256 Львів – Херсон до щоденного рейсу.
 3. Направити потяг Ковель – Херсон через Луцьк і Рівне.
 4. Продовжити маршрут потяга 139/140 Лисичанськ – Дніпро до станції Херсон.

Для вирішення транспортного колапсу в Херсоні в темний час доби я зберу представників транспортних компаній і експертів логістики та урбаністики, разом вивчимо досвід інших міст і виробимо єдину стратегію для вирішення транспортної проблеми Херсона.

к оглавлению ↑

Соціальна політика

У своїй діяльності я буду підтримувати:

 1. Освіту.
 2. Медицину.
 3. Соціальні виплати і гідні пенсії.

Майже половина грошей платників податків йде на соціальні виплати. Це величезні кошти, які використовуються нераціонально і неефективно.

В освітню систему повинні прийти нові сучасні люди, які представлятимуть інтереси всіх навчальних закладів: від дошкільних установ і початкових шкіл, до вузів.

«Побори» в дитсадках і школах на ремонти необхідно зупинити шляхом імплементації прозорих механізмів фінансування системи освіти. Є бюджети навчальних закладів. Алгоритм використання цих бюджетів необхідно відкрити і зробити доступним для батьків у школах і дитсадках.

Медична реформа реалізована на папері, в інтернеті і телебаченні. Ми хочемо розширити і довести до логічного завершення медреформу. Пацієнт все таки відчуває дискомфорт при відвідуванні лікарень. В цьому напрямку мій пріоритет – збереження здоров’я людей і запобігання хвороб. За допомогою новітніх технологій я буду сприяти впровадженню особистого електронного кабінету пацієнта. Цей інструмент кардинально спростить доступ до медичного обслуговування.

Всі знають про існування пільгових пенсій для окремої касти людей. Вони отримують в 20-30 разів більше, ніж звичайні працівники. Я виступаю ініціатором перегляду правил нарахування «завищених» пенсії для окремих категорій населення.

Нам треба позбутися підвищених виплат і розподілити їх серед звичайних бухгалтерів, вчителів, працівників фабрик і заводів.

Чиновники, судді, прокурори отримують щомісяця 40-50 тисяч гривень. Це – несправедливо по відношенню до людей похилого віку, у яких робочий стаж по 35-40 років. Необхідно в короткий термін переглянути коефіцієнти і правила нарахування пенсій.

Я виступаю за поступове введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення. В майбутньому більшість пенсіонерів зможе жити за рахунок своїх власних накопичень, а не залежати від держави.

к оглавлению ↑

Екологія та захист навколишнього середовища

Передусім, нам необхідно імплементувати директиви Європейського Союзу, в яких виробник несе повну відповідальність за свою продукцію. Всі знають, чим шкідливі фосфати. Але не всі знають, що в Україні 90% миючих засобів містять фосфати. В європейських країнах все навпаки.

Алергія, слабкий імунітет, часті хвороби, а також проблеми безпліддя – причиною цих захворювань є фосфати.

Я буду підтримувати та ініціювати закони, які:

 1. Чітко регулюватимуть виробництво і переробку продуктів, які містять фосфати та інші небезпечні складові.
 2. Регламентувати найбільші адміністративні і кримінальні покарання за порушення законів у сфері екології.
 3. Я підтримую будівництво у Херсоні сучасного сміттєпереробного заводу та підприємства, яке буде створювати продукцію (пакети та інші предмети побуту) з біопластика.

За недотримання екологічних норм і законів повну відповідальність нестимуть директори і власники підприємств. Ми всі пам’ятаємо нестерпний сморід минулого літа і історію з птахофабрикою. Подібні інциденти будуть строго регламентуватися на законодавчому рівні.

Лобісти олігархічних груп блокують фінансування механізмів сортування сміття. Необхідно терміновому зупинити цей процес.

к оглавлению ↑

Туризм

Туризм

Частка туризму у ВВП України в 10 разів нижче за середню по світу. Дослідження Всесвітньої ради з туризму і подорожей показало, що внесок туризму у світовій ВВП у 2017 році склав 8,3 трлн доларів США. Це 10,4% від його загального обсягу. Туристична галузь забезпечує кожне десяте робоче місце в світі.

Давайте подумаємо. Ось приїжджає до міста турист. На що він витрачає гроші і хто з нього заробляє? Якщо дуже коротко, то: транспортна компанія, готель, сфера послуг і гостинності, ресторани і кафе, національні парки, служби таксі, сувенірні магазини. Від туристів виграють мешканці міста, які працюють у вищезазначених місцях і які користуються покращеннями в інфраструктурі. Що добре туристу, то точно добре місцевому жителю – хороші дороги, розвинена логістика регіону, публічні місця відпочинку, парки, доглянутий центр міста.

За 5 років ми збільшили кількість туристів у 5 разів. У 2018 року туристи компанії ХерсON інвестували в економіку міста та області приблизно 14 млн грн. Ми знаємо як збільшити цю цифру в 10 разів. І вже працюємо над цим.

Ми готові поділитися досвідом і знаннями, масштабувати успіх своєї компанії на весь регіон.

к оглавлению ↑

Погляди

Іду в парламент від партії «Голос». Середній вік всіх кандидатів від партії 37 років (мені 35 років). Третина з них – жінки.

Павел

НАТО – підтримую курс на зближення з альянсом. Стандарти НАТО повинні бути імплементовані в українській армії.

ЄС – з огляду на національні інтереси, нам необхідно бути повноправним членом Європейського Союзу. Також слід захищати свого виробника на інших ринках.

Конфлікт на Донбасі – це війна і агресія проти українського народу. РФ – країна-агресор. Крим – Україна, батьківщина мого батька і територія мого дитинства.

Мова – українська мова державна. Кожен мешканець нашої країни повинен розуміти, поважати і знати українську мову. Історично склалося, що в Україні є російськомовні регіони. Ми не відповідаємо за дії політиків попередніх поколінь. Але нам з цим працювати.

к оглавлению ↑

За ХерсON!

Рідне місто – це дитина, якій хочеться дати найкраще. Три головні завдання, які я вже почав реалізовувати і продовжу це робити за будь яких умов:

 1. Херсон – сучасне і комфортне місто, з чистими вулицями, відремонтованими фасадами, громадськими місцями та парками. Діти, молодь і пенсіонери почуватимуться затишно в рідному місті.
 2. Турист – це мікроінвестор, який стимулює економіку міста і розвиває малий та середній бізнес. Туризм – один із секторів економіки, який може дати швидкі результати.
 3. Якість доріг і транспорту на європейському рівні. Цю задачу буду відстоювати і шукати шляхи реалізації.

Необхідно встановити камери відеоспостереження, краще освітити місто, проаналізувати високу аварійність на дорогах міста, ввести доступні для огляду дорожні знаки, обладнати пляжі рятувальними постами, балкони не повинні падати на голови перехожих, безпритульні собаки повинні бути під наглядом, каналізаційні люки – закриті.

Використовуючи повноваження народного депутата, я буду разом з міською владою підвищувати безпеку на вулицях міста. Необхідно створити умови для поліції, яка буде ще більш мотивована затримувати злочинців і реально піклуватися про нашу з вами безпеку.

Усі завдання – взаємопов’язані. Ми вже даємо імпульс розвитку цьому місту. При розширених можливостях, я з командою примножу в десятки разів ті дії, які сприятимуть поліпшенню життя в Херсоні.

👉 Мій особистий аккаунт у Facebook

👉 Офіційна сторінка у Facebook 

👉 Telegram t.me/pavelbiletskiy 

👉 Чат-бот в Messenger Facebook 

👉 Брати Білецькі — офіційна сторінка у Facebook

👉 Мій Instargam @pavel_biletsky

👉 У Twitter KhersON

👉 Viber та WhatsApp на цьому номері 050 545 80 22

P.S. Дякую за переклад добрій людині!